Albatros Media | Argo | Artur | Atlantis | Baobab | Bookmedia | Centa | CPI | Cykloknihy | Emitos | Erad | Euromedia Group | Europrint | Fraus | Grada Publishing | Host | Jota | Junior | Kanopa | Karmelitánské nakladatelství | Kniha Zlín | Kosmas | Leda | Metafora | Mladá fronta | MOBA | Moje knihy | Nakladatelský servis | Naše kniha | Novela Bohemica | Oftis | Omnibooks | p3k | Paseka | Pavel Dobrovský - Beta | PB tisk | Pemic Books | Petr Štengl | Práh | Radioservis | Regia | SLON | Slovart | Triton | Vydavatelství UP Olomouc | Vyšehrad

 Praha

ČasKnihkupectvíUlice
17:00Agátin svět - akce proběhne v tvůrčí kavárně Vypálené koťátko (viz ulice)
  • Autorské čtení s besedou pro děti a jejich rodiče | Markéta Baňková (autorka knihy Straka v říši entropie)
Mařákova 5
160 00

 Praha

ČasKnihkupectvíUlice
9:00Knihkupectví Letná
  • Beseda školáků s básníkem | Radek Malý (autor knih Malá tma, Kamarádi z abecedy, Poetický slovníček dětem v příkladech aj.)
Milady Horákové 7
170 00
10:00Palác knih Luxor
  • Beseda a čtení | Klára Smolíková (autorka knih Viktorka a vesmírná dobrodružství, Řemesla, Vynálezce Alva, Husité aj.)
Václavské náměstí 820/41
110 00
10:00Neoluxor Quadrio
  • Beseda | Petra Neomillnerová (autorka knih Amélie a tma, Žár krve, Magický zvěrokruh, Doušek věčnosti aj.)
Spálená 2121/22
110 00
11:15Palác knih Luxor
  • Vyhlášení soutěže pro školy (SČKN, KMČA, KKF) | Daniela Krolupperová, Marka Míková, Vratislav Maňák
Václavské náměstí 820/41
110 00
16:00Kosmas s.r.o.
  • Čtení pro děti | Renáta Fučíková (autorka knih Jakub a hvězdy, Obrazy ze Starého zákona, Hus a Chelčický, Jan Amos Komenský, Historie Evropy aj.)
Radlická 520/117
158 00
16:00Kosmas s.r.o.
  • Autorské čtení | Miloš Kratochvíl (autor knižní série Pachatelé dobrých skutků, knihy Modrý Poťouch aj.)
Sokolovská 394/17
186 00
17:00Knihkupectví Academia
  • Autorské čtení a performance | Renata Bulvová: Báseň jako průvodce (autorka sbírek Nebude válek a Zářečí – Řeči – Za řečí)
Václavské náměstí 34
110 00
17:00Knihkupectví Aurora
  • Autorské čtení | Vilma Kadlečková (autorka knihy Na pomezí Eternaalu či ságy Mycelium)
Spálená 53
110 00
17:00Knihkupectví Knihcentrum
  • Čtení v rámci Celé Česko čte dětem | Barbara Nesvadbová (autorka knih Bestiář, Pohádkář, Řízkaři, Přítelkyně, Borůvky, Pralinky aj.)
Chlumecká 756/6
198 00
17:00OC Letňany (foyer u fontány)
  • Čtení a beseda | Ester Janečková přečte úryvky z knihy Děti, které přežily Mengeleho (vydala Grada Publishing) a poté bude besedovat s žáky prvních ročníků gymnázia
Veselská 663
199 00
18:00Kosmas s.r.o.
  • Čtení | Pavel Brycz (autor knih Patriarchátu dávno zašlá sláva, Muž bez ženy není člověk, Svatý démon, Tátologie, Tátologie 2 aj.)
Perlová 370/3
110 00
18:30Knihkupectví Ostrov
  • Čtení | Viki Shock (Zahradníkův rok na hřbitově, Tiché odpoledne na zaprášené půdě aj.), Patrik Linhart (Vienna Calling, Spící hrůza, Vyprávění nočních hubeňourů aj.), David Pillow (Antihrdinové, Vzkazy Madame X)
Ostrovní 132/17
110 00
19:00Knihkupectví Volvox Globator
  • Čtení | Pavel Göbel (autor knih 4 igelitky, Penis pravdy 2012, Tichý společník aj.)
Štítného 16
130 00
20:00Knihkupectví a kavárna Řehoře Samsy
  • Autorské čtení a beseda | Petra Hůlová (autorka knih Paměť mojí babičce, Strážci občanského dobra, Stanice Tajga, Macocha, Přes matný sklo aj.)
V Jámě 699/3
110 00

 Brno

ČasKnihkupectvíUlice
12:00 - 13:30Kosmas s.r.o.
  • Autorské čtení a beseda | Luděk Navara, Miroslav Kasáček (autoři knihy Na útěku)
Netroufalky 14, 15, 16
625 00
17:30Knihkupectví Barvič a Novotný
  • Autorské čtení | J. H. Krchovský (básník, autor sbírek Noci, po nichž nepřichází ráno, Dvojité dno aj.)
Česká 13
602 00

 Jablonec nad Nisou

ČasKnihkupectvíUlice
18:00Knihkupectví Serius
  • Čtení | Marek Šindelka (autor knih Zůstaňte s námi, Chyba, Mapa Anny aj.)
Mírové náměstí 492/11
466 01

 Mělník

ČasKnihkupectvíUlice
16:00Knihkupectví Želví doupě
  • Čtení | Jiří Dědeček (písničkář, básník, textař, překladatel a spisovatel, předseda českého PEN klubu), Tereza Brdečková (autorka knih Alhambra, Učitel dějepisu, Slepé mapy aj.)
Ostruhová 58/9
276 01

 Olomouc

ČasKnihkupectvíUlice
15:30Kanzelsberger a.s.
  • Čtení a autogramiáda | Michal Sýkora (autor knih Modré stíny, Případ pro exorcistu aj.)
Kafkova 1223/8
779 00

 Ostrava

ČasKnihkupectvíUlice
11:00Knihkupectví Knihcentrum
  • Čtení | Lukáš Urbánek (ilustrátor, spoluautor knih Babočky, Doktor Racek jede na prázdniny, Hurá na kajak! aj.)
Smetanovo náměstí 222/8
702 00
15:00 - 20:00Knihkupectví Knihcentrum
  • XI. ročník Maratonu v četbě Dona Quijota
Smetanovo náměstí 222/8
702 00

 Plzeň

ČasKnihkupectvíUlice
16:00Kosmas s.r.o.
  • Čtení | Petr Stančík (autor knih Mlýn na mumie, Pérák, Jezevec Chrujda točí film aj.)
Klatovská 13
301 00

 Pardubice

ČasKnihkupectvíUlice
16:30Knihkupectví Papyrus
  • Autogramiáda | Bývalá ředitelka Úřadu práce Pardubice Jana Klimečková bude podepisovat román Chlebani a nový román Přezrálé moruše.
Palackého třída 2549
530 02
17:00Kosmas s.r.o.
  • Čtení | David Zábranský (autor knih Slabost pro každou jinou pláž, Šternův pokus milovat, Edita Farkaš aj.)
Pernštýnské náměstí 49
530 02

 Zlín

ČasKnihkupectvíUlice
15:00Kosmas s.r.o.
  • Autogramiáda | Hana Kolaříková (autorka knih Mušle a Tma před úsvitem)
J. A. Bati 5637
760 01

 Benešov

ČasKnihkupectvíUlice
14:00Knihkupectví Daniela
  • Autorské čtení | Jan Burian (písničkář, básník, prozaik)
Masarykovo nám. 100
256 01

 Kolín

ČasKnihkupectvíUlice
15:30Kosmas s.r.o.
  • Autorské čtení | Emil Hakl (autor knih O rodičích a dětech, Skutečná událost, Hovězí kostky, Pravidla směšného chování aj.) a Václav Kahuda (autor knih Houština, Vítr, tma, přítomnost aj.)
Pražská 947
280 02

 České Budějovice

ČasKnihkupectvíUlice
16:30Kanzelsberger a.s.
  • Autogramiáda | Jana Vlková (autorka Květinové kuchařky)
Kanovnická 3
370 01

 Turnov

ČasKnihkupectvíUlice
15:00Kniha Českého Ráje
  • Čtení | Václav Knop (Nakladatelství KANOPA)
Hluboká 280
511 01

 Jihlava

ČasKnihkupectvíUlice
16:00Knihkupectví Otava
  • Autogramiáda | Milena Holcová (autorka knihy Poprvé a naposledy?, I města mají vši, Romance na tři doby aj.)
Komenského 1603/33
586 01

 Litomyšl

ČasKnihkupectvíUlice
16:00Knihkupectví - Antikvariát Paseka
  • Čtení | Jan Němec (autor románu Dějiny světla)
Smetanovo nám. 127
570 01

 Jihlava

ČasMísto konáníUlice
17:00Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě
  • Vernisáž s autorským čtením u příležitosti výstavy Baobab na poli – Ilustrace (zdaleka nejen) pro děti
Komenského 10
586 01

 Praha

ČasMísto konáníUlice
18:00Ars Pragensis
  • 20. výročí nakladatelství Meander – Čtení | Ivana Pecháčková (autorka knih Legenda o Pražském Jezulátku, Legenda o Golemovi aj.)
Malostranské náměstí 27
110 00